Jest śledztwo ws. rodzinnej tragedii w Zabrzeży

Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu wszczęła śledztwo w sprawie tragedii rodzinnej, do jakiej doszło w Zabrzeży koło Nowego Sącza. Śledczy przypuszczają, że to ojciec zamordował syna, żonę i ciężko ranił drugiego syna, po czym popełnił samobójstwo.


- Samobójstwo rozszerzone, czyli zabicie członków swojej rodziny i targnięcie się na własne życie, w tym przypadku ojca, to jedna z hipotez branych przez śledczych pod uwagę – powiedziała Beata Stępień-Warzecha z nowosądeckiej prokuratury.


W czwartek w zakładzie medycyny sądowej odbyły się sekcje zwłok ofiar.

REKLAMA Czytaj dalej


Ciężko ranny 27-latek był najprawdopodobniej jedynym świadkiem tragedii. W szpitalu przeszedł skomplikowaną operację ratującą życie. Kiedy lekarze zezwolą, mężczyzna ma być przesłuchany przez śledczych.


- Jak na takie obrażenia i na taką operację, to pacjent czuje się dobrze. Jest przytomny, w logicznym kontakcie, odpowiada na pytania. W mojej ocenie, może już składać zeznania. Policja już przeprowadza wstępne czynności – powiedział Andrzej Maciejczak z tarnowskiego szpitala na temat stanu zdrowia 27-latka.


Ciało 14-latka oraz drugiego, 27-letniego brata znalazła ich siostra, która przyjechała w odwiedziny do rodzinnego domu. Zawiadomiona przez nią policja w zabudowaniach gospodarczych znalazła ciało matki oraz powieszonego 52-letniego ojca.

(pg, bart, msz)

Source Article from http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jest-sledztwo-ws-rodzinnej-tragedii-w-Zabrzezy,wid,16151903,wiadomosc.html
Jest śledztwo ws. rodzinnej tragedii w Zabrzeży
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jest-sledztwo-ws-rodzinnej-tragedii-w-Zabrzezy,wid,16151903,wiadomosc.html
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,ver,rss,rss.xml
Polska – Wiadomości – Wirtualna Polska
Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.
http://i.wp.pl/a/i/finanse/logozr/WP.gif

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>