Pociągiem na kanonizację bł. Jana Pawła II do Rzymu

Na kanonizację bł. Jana Pawła II do Rzymu będzie można pojechać specjalnymi pociągami. Zapisy już trwają i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – twierdzi „Nasz Dziennik”.


- Na pewno 26 kwietnia 2014 r. wyruszy 5 pociągów z przedziałami kuszetkowymi i sypialnymi – mówi senator Stanisław Kogut, organizator tej pielgrzymki.


- Jeśli to okaże się za mało, będzie przygotowany kolejny pociąg – zapowiada Kogut, dodając, że to propozycja dla tych, którzy wybierają się na kanonizację, a nie stać ich na podróż samolotem czy samochodem.

REKLAMA Czytaj dalej


Pociągi wyjadą z 5 miast: Bydgoszczy, Warszawy, Nowego Sącza, Bochni i Krakowa. Koszt przejazdu – w zależności, czy będzie to kuszetka czy też wagon sypialny – wyniesie od 800 do 1550 zł. Zapisy będą trwać do końca stycznia.

(miko)

Source Article from http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pociagiem-na-kanonizacje-bl-Jana-Pawla-II-do-Rzymu,wid,16251700,wiadomosc.html
Pociągiem na kanonizację bł. Jana Pawła II do Rzymu
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pociagiem-na-kanonizacje-bl-Jana-Pawla-II-do-Rzymu,wid,16251700,wiadomosc.html
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,ver,rss,rss.xml
Polska – Wiadomości – Wirtualna Polska
Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.
http://i.wp.pl/a/i/finanse/logozr/WP.gif

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>